Kleuterbouw - groep 1/2

Fleur.jpg

Fleur Hazenoot
LEERKRACHT 1/2 (ZEEGROEP MA, DI, WOE) 

fleur@denoordwijkseschool.nl

"Bij mij mogen kinderen zichzelf zijn, waarbij respect en goede omgangsvormen worden gestimuleerd. Kinderen leren bij mij met en van elkaar, en dat in een rijke leeromgeving waarin het spel centraal staat."

Maaike Z.jpg

Maaike Zeestraten
ONDERWIJSASSISTENT 1/2 (MA, DO, VR)

maaikez@denoordwijkseschool.nl

"Wat ik belangrijk vind is dat kinderen zich veilig voelen in de klas en dat er aangesloten wordt bij hun basisbehoeftes. Wanneer dit het geval is, zullen de kinderen uit zichzelf gaan ontdekken en onderzoeken. Het is zo gaaf om dit te zien en te sturen als leerkracht!"

Maaike_edited.jpg

Maaike Uittenbogaard
LEERKRACHT 1/2 (STRANDGROEP MA, DI, WOE)

maaike@denoordwijkseschool.nl

"Wanneer een kind start op de basisschool moet het zich in de eerste plaats veilig en gezien voelen.

Vanuit deze veilige basis kan het kind tot leren komen.

In de kleuterklas is geen dag hetzelfde. Dat maakt dat dit werk steeds weer boeiend blijft."

Petra.jpg

Petra Alkemade
LEERKRACHT 1/2 (STRANDGROEP DO, VR) 

petra@denoordwijkseschool.nl

LISSEY VERWEIJ
LEERKRACHT 1/2 (DUINGROEP MA T/M VR) 

lissey@denoordwijkseschool.nl

"Ik vind het heel belangrijk dat kinderen in de onderbouw ruimte hebben om te ontdekken; met materialen, tijdens het buiten spelen en op een creatieve manier. Ik bied graag een veilige sfeer waarin kinderen zichzelf mogen zijn en waarin zelfstandigheid en zelfredzaamheid centraal staan. Voor mij is het elke dag weer een feestje bij de kleuters! Laten we alle kinderen in een hartje stoppen in plaats van in een hokje!" 

IMG_0009.JPG
Brenda_edited.jpg

Brenda van der Horn
LEERKRACHT 1/2 (ZWANGERSCHAPSVERLOF) 

brenda@denoordwijkseschool.nl

"Ik vind een coachende en sturende rol als leerkracht belangrijk. Het is belangrijk dat elk kind zich kan ontwikkelen en ontplooien op zijn of haar eigen manier. Ook het zelf ontdekken en zelf ervaren vind ik een krachtig leerproces. Ik zeg altijd: "Fouten maken mag. Het is het bewijs dat je probeert."

Margriet.png

Margriet Vliegen 
LEERKRACHT 1/2 

margriet@denoordwijkseschool.nl

"Ik krijg energie van mijn werk. Ik ben er trots op om kinderen zo mooi tot bloei te zien komen op onze school."